Objednávky přijímáme nejpozději do 48 hodin od plánovaného rozvozu nebo od osobního odběru - více informací zde.

Doprava

Dodávka objednaných směsí se uskutečňuje výhradně naší dopravou. Směsi nezasíláme!

Pro doručení směsí naší dopravou je limit pro nákup stanoven na minimální hmotnost 100 kg. Nedoručíme vám menší množství.

Aktuální rozvozy do jednotlivých krajů naší dopravou, jsou vždy vyvěšeny na hlavní stránce v aktualitách. Tyto rozvozy jsou pouze orientační, den doručování se může změnit. O změně termínu rozvozu budou všichni zákazníci, kteří mají aktuální objednávku a dána změna se jich týká, včas informováni.

Pokud rozvoz již není uveden v aktualitách, nelze již na tento rozvoz objednávat!

Objednávky do vašeho kraje je nutné uskutečnit nejdéle do 48 hodin od plánovaného rozvozu, pokud daný rozvoz je stále uveden v aktualitách. Pozdější objednávky budou přesunuty na další termín stejného kraje, pokud tento termín je již vyvěšen v aktualitách, popřípadě budou zrušeny.

V případě uskutečnění objednávky zde na eshopu, Vám je zaslána na email, který jste uvedli, automatická odpověď se souhrnem uskutečněné objednávky a o tom, že přibližný čas doručení vám bude zaslán formou SMS zprávy nejpozději  24 hodin před daným rozvozem. V případě, že vám nepřišla automatická odpověď, zkontrolujte si prosím, zda vám odpověď nespadla ve vašem emailovému účtu do složky Spam, pokud ani zde se odpověď nenachází, zkontrolujte si znovu, zda jste uvedli správně vaši emailovou adresu při vyplňování objednávky.

V den rozvozu je zákazník, kterému jsou směsi dodávány, přibližně 30 min. před doručením telefonicky informován o doručení. Z tohoto důvodu je důležité zadat při vaší objednávce správné telefonní číslo.

Není možné si volit čas doručení, je naplánována trasa, kterou nelze měnit.

Telefonní číslo na řidiče: +420 601 542 274 je dostupné pouze v den rozvozu a můžete se na toto číslo obracet v případě dotazů při dodávce vaší objednávky.

Platba

V případě, že jste zvolili formu úhrady bankovním převodem, budou vám platební údaje včas zaslány na Váš email, který jste uvedli v objednávce. Bankovní převod se uskutečňuje předem, tzn. objednávka nemůže být doručena naší dopravou nebo vyzvednuta, v případě osobního odběru, dříve, než jsou peníze za objednávku připsány na účet. Platební údaje zasíláme v přiměřené době před doručením/vyzvednutím objednávky. Nemáme v úmyslu mít platby měsíc či více na účtu. Za tuto dobu může dojít ještě ke změně Vaší objednávky, proto Vám dáváme čas k takovým úkonům, abychom si navzájem nepřidělávali starosti a práci navíc.

V případě telefonické objednávky, nelze zvolit platbu bankovním převodem, pouze platba v hotovosti.